img
 

MENU

UL. SŁOWACKIEGO 346

26-617 RADOM

TEL. 48 360 54 54

BRAT-MET@BRAT-MET.COM.PL

Kompleksowe zaopatrzenie

w wyroby śrubowe.


BRAT-MET JANIK sp. j. jest dystrybutorem wyrobów śrubowych produkowanych przez Łańcucką Fabrykę Śrub KOELNER sp. z o.o. w Łańcucie, Fabrykę Śrub ŚRUBENA UNIA S.A. w Żywcu oraz Fabrykę Wyrobów Metalowych BRAT-MET sp. z o.o. w Zwoleniu.

img

W celu kompleksowego zaopatrzenia swoich odbiorców współpracuje również z wieloma innymi producentami podkładek, zawleczek, wkrętów, gwoździ itp. W ofercie Brat-Metu występuje kilkanaście tysięcy pozycji asortymentowych magazynowanych na terenie firmy w celu szybkiej i sprawnej obsługi odbiorców.

Firma posiada własny transport oraz podpisaną umowę z DHL zapewniając terminową realizację dostaw do miejsca wskazanego przez Klienta. BRAT-MET specjalizuje się w zakresie zaopatrzenia firm produkujących wagony i lokomotywy kolejowe, ciągniki i maszyny rolnicze oraz motoryzacyjnych, maszynowych, górniczych, energetycznych i konstrukcyjnych.

Firma posiada na magazynie największy w Polsce asortyment wyrobów śrubowych z gwintam i calowymi (wg. B.S.)i gwintami drobnozwojnymi oraz śrub i nakrętek wytrzymałościowych w klasie 5.6; 8.8; 10.9; 12.9 wg. PN, EN, DIN z łbem sześciokątnym normalnym i pomniejszonym, śruby imbusowe oraz śruby HV do połączeń sprężanych.

BRAT-MET zatrudnia wykwalifikowanych pracowników, zapewniających sprawną i najwyższą jakościowo obsługę odbiorców a także posiada firmowe sklepy detaliczne w Radomiu i Zwoleniu prowadzące sprzedaż części zamiennych do ciągników i maszyn rolniczych oraz wyrobów śrubowych i oryginalnych części zamiennych do ciągników URSUS.

Nazwa pełna - BRAT-MET JANIK spółka jawna

Nazwa skrócona - BRAT-MET JANIK sp. j.

Adres - 26-600 Radom ul. Słowackiego 346

Udziałowcy - Janusz Janik - 50 %; Leszek Janik - 50 %

NIP - 796-006-76-27; Regon - 670576557

KRS - 0000021868

PREZESI

mgr inż. Leszek Janik Prezes Zarządu

Janusz Janik V-ce Prezes Zarządu