MENU

ul. Chopina 33

26-700 Zwoleń

TEL. (0-48) 676-20-45

fwm@brat-met.com.pl

 

img

Unia Europejska

Zapraszamy

do współpracy

FWM BRAT-MET sp. z o.o. w Zwoleniu k/Radomia jest zakładem produkcyjnym specjalizującym się w obróbce metali metodą obróbki skrawaniem i plastycznej na zimno i gorąco. Produkcja w zakładzie odbywa się na ok. 500 obrabiarkach następujących rodzajów:

 

 

- Automaty tokarskie jedno i wielowrzecionowe,rewolwerowe i wzdłużne   o przelotach wrzeciona od fi 5 mm do fi 73 mm. - Tokarnie uniwesalne i rewolwerowe o przelotach wrzeciona od fi 32 mm do    fi 80 mm i długości toczenia do 3m. - Frezarki uniwersalne, poziome i pionowe różnej wielkości. - Szlifierki kłowe, bezkłowe, otworowe i płaskie różnej wielkości. - Frezarki obwiedniowe do średnicy 32 mm i frezarkokopiarki. - Walcarki do wygniatania gwintów zewnętrznych od M 4 do M 64. - Prasy mimośrodowe, śrubowe i hydrauliczne od 16 T do 160 T. - Zbijarki, walcarki listwowe zasypowe i narzynarki zasypowe do produkcji   nitów i wkrętów od fi 3 mm do fi 6 mm o dł. maks. 60 mm ze stali,  mosiądzu i aluminium. - Wiertarki i zespoły wiertarskie różnej wielkości. - Spawarki elektryczne i gazowe oraz migomaty. - Dłutownice, piły mechaniczne i gilotyna do blachy o grubości   maksymalnej 10 mm - Tokakarki CNC, Automaty Tokarskie CNC - Centra Obróbcze pionowe CNC Poza wymienionymi powyżej maszynami do produkcji używa się wiele innych urządzeń towarzyszących w tym wyposażenie izby pomiarów i kontroli jakości oraz ostrzalni i narzędziowni.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FWM Brat-Met specjalizuje się w produkcji części metalowych i złącznych wg. norm i dostarczonej dokumentacji z atestowanych materiałów hutniczych, odkuwek i odlewów. Do głównych asortymentów produkowanych w zakładzie należą:

 

 

- Części do montażu osi napędowych i skrzyń biegów do samochodów ciężarowych i autobusów.

- Części montażowe do maszyn budowlanych,górniczych i przemysłowych.

- Złączki, dwuzłącza, korki i pierścienie do pneumatyki i hydrauliki maszynowej.

- Sworznie, tuleje, grzybki cierne, czopy hamulca i wiele innych elementów montażowych do lokomotyw i wagonów kolejowych.

- Śruby pasowane wg.PN 82341 i PN 82342, DIN, ANSI i norm branżowych.

- Śruby i nakrętki specjalne - m.in.do połączeń kołnierzowych wg. PN 74302 i PN 74303.

 

Złącza pneumatyczne i hydrauliczne Szybkozłączki i elementy zaworów z gwintami metrycznymi, calowymi i Briggsa Śruby, wkręty, szpilki, nity typowe i nietypowe wykonane metodą spęczania i skrawania

 

Trzpienie do obsadzania ściernic

Tulejki i pierścienie wg zamówień

 

Nakrętki stalowe, mosiężn, typowe i nietypowe:

- zwykłe

- kołpakowe

- koronowe

- wkrętki wg zamówień

 

Cięgna i śruby oczkowe wg zamówień i norm

Elementy różne wg powierzonej dokumentacji

Śruby pasowane wg. PN 82341 i PN 82342,DIN,ANSI i norm branżowych

Śruby i nakrętki specjalne,m in.do połączeń kołnierzowych wg.PN 74302 i PN 74303

Wodziki skrzyni biegów do ciągników URSUS wszystkich typów

Zespoły wieszaków do ciągników URSUS wszystkich typów

 

W celu zapewnienia najwyższej jakości produkowanych przez FWM Brat-Met wyrobów dział kontroli jakości i izba pomiarów zostały wyposażone w niezbędne sprawdziany i urzadzenia pomiarowe umożliwiające dokładną kotrolę wykonanych operacji i gotowego produktu umożliwiając wystawienie odbiorcy na żądanie świadectwa KJ lub atestu producenta 2.2 i 3.1.B

 

Zapraszamy do współpracy - życzymy udanych zakupów!