MENU

ul. Chopina 33

26-700 Zwoleń

TEL. (0-48) 676-20-45

fwm@brat-met.com.pl

 

img

Unia Europejska

Kompleksowe zaopatrzenie

w wyroby śrubowe.


BRAT-MET JANIK sp. j. jest dystrybutorem wyrobów śrubowych produkowanych przez Łańcucką Fabrykę Śrub KOELNER sp. z o.o. w Łańcucie, Fabrykę Śrub ŚRUBENA UNIA S.A. w Żywcu oraz Fabrykę Wyrobów Metalowych BRAT-MET sp. z o.o. w Zwoleniu.

img

W celu kompleksowego zaopatrzenia swoich odbiorców współpracuje również z wieloma innymi producentami podkładek, zawleczek, wkrętów, gwoździ itp. W ofercie Brat-Metu występuje kilkanaście tysięcy pozycji asortymentowych magazynowanych na terenie firmy w celu szybkiej i sprawnej obsługi odbiorców.

Firma posiada własny transport oraz podpisaną umowę z DHL zapewniając terminową realizację dostaw do miejsca wskazanego przez Klienta. BRAT-MET specjalizuje się w zakresie zaopatrzenia firm produkujących wagony i lokomotywy kolejowe, ciągniki i maszyny rolnicze oraz motoryzacyjnych, maszynowych, górniczych, energetycznych i konstrukcyjnych.

Firma posiada na magazynie największy w Polsce asortyment wyrobów śrubowych z gwintam i calowymi (wg. B.S.)i gwintami drobnozwojnymi oraz śrub i nakrętek wytrzymałościowych w klasie 5.6; 8.8; 10.9; 12.9 wg. PN, EN, DIN z łbem sześciokątnym normalnym i pomniejszonym, śruby imbusowe oraz śruby HV do połączeń sprężanych.

Zakład Wyrobów Złącznych Brat-Met sp.z o.o.powstał w 2000 r. w wyniku restrukturyzacji PPH Brat-Met s.c. wydzielony jako zakład produkcyjny. ZWZ rozpoczął działalność w dn.01.09.2000 r. w zakresie produkcji wyrobów metalowych i złącznych na bazie majątku przekazanego aportem przez Brat-Met s.c. w Radomiu przy ul. Słowackiego 346 zatrudniając 20 osób. W grudniu 2001 r. Spółka ZWZ Brat-Met przystąpiła do przetargu ogłoszonego przez Syndyka M.U. Zakładu Mechanicznego ŁUCZNIK-ZWOLEŃ sp. z o.o. w upadłości na sprzedaż przedsiębiorstwa w całości i wyszła z niego zwycięsko. Akt notarialny podpisany został w Radomiu w dn. 09.01.2002 r., a przejęcie Przedsiębiorstwa nastąpiło w dn. 15.01.2002 r., tym samym ZWZ znacznie zwiększył swoje możliwosci produkcyjne oraz zakres produkcji. Po przeniesieniu z Radomia do Zwolenia maszyn i urządzeń wraz z całym zapleczem magazynowym i biurowym,

przeniesiona została również do Zwolenia siedziba Firmy, gdzie kontynuuje działalność. Obecnie Spółka funkcjonuje na powierzchni 3,2 ha, na której znajdują się hale produkcyjne o pow. 6000 m.kw., magazyny, budynek socjalno-biurowy, kotłownia, oczyszczalnia ścieków, hydrofornia, sprężarkownia, rozdzielnia energetyczna i inne obiekty niezbędne do funkcjonowania zakładu. Obecne zatrudnienie w FWM BRAT-MET wynosi ok. 150 osób. ie Spółka funkcjonuje na powierzchni 3,2 ha, na której znajdują się hale produkcyjne o pow. 6000 m.kw., magazyny, budynek socjalno-biurowy, kotłownia, oczyszczalnia ścieków, hydrofornia, sprężarkownia, rozdzielnia energetyczna i inne obiekty niezbędne do funkcjonowania zakładu. Obecne zatrudnienie w FWM BRAT-MET wynosi ok. 150 osób.

Pełna Nazwa - Fabryka Wyrobów Metalowych BRAT-MET Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

nazwa skrócona - F.W.M. BRAT-MET Sp. z o.o.

Adres - 26-700 Zwoleń, Ul.Chopina 33, woj.mazowieckie

NIP - 796-006-76-27; Regon - 670576557

Numer KRS - 0000113572 z 22.05.2002r S.R.dla M.St.Warszawy XXI W.G.

 

KAPITAŁ ZAKŁADOWY

- 524 000 PLN

 

PREZESI

mgr inż. Leszek Janik Prezes Zarządu

Janusz Janik V-ce Prezes Zarządu